ABC Jak inwestować w nieruchomości

Wydanie
Liczba stron
189
Wymiary
15,0 × 22,5 cm
Cykl
BOGATY OJCIEC
Oprawa
Miękka
ISBN
9788361008040
Waga
0,28 kg
Język
polski
więcej detali

Kategorie

Opis książki

„ABC. Jak inwestować w nieruchomości” – to lektura obowiązkowa dla początkujących i bardziej doświadczonych inwestorów. Dzięki niej każdy czytelnik może zdobyć praktyczną wiedzę dotyczącą między innymi tego: • jak stać się majętnym dzięki inwestowaniu w nieruchomości • jak pokonać mity, które powstrzymują nas od działania • jak znaleźć nieruchomość z potencjałem do generowania znacznego zysku i jak zwiększać swój przychód, stosując sprawdzone techniki zarządzania nieruchomościami • jak oceniać nieruchomości i określać własną cenę ich zakupu Ta książka to przepis na sukces dla każdego, kto jest zainteresowany inwestycjami w nieruchomości.

Opinie czytelników

(brak)
Proszę , aby dodać opinię.
Twoja ocena
Tytuł opinii
Treść
Uwaga! Proszę wypełnić wymagane pola.

Niezla , jednak pisana na podstawie warunkow amerykanskich.

Przeczytaj całą opinię
2014-08-03
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/191589

Całkiem ok, przede wszystkim dobrze się czyta. Meritum książki - zrobić pełną analizę stanu jakiejkolwiek nieruchomości jaką się kupuje, kalkulowac czy wplywy pieniezne beda przekraczaly rate kredytu. Dodatni cash-flow - a jakże - nic dziwnego ze jest to ksiazka z serii Rich Dad

Przeczytaj całą opinię
2014-06-13
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/191589

Książka może i przekazuje pewną wiedzę na temat rynku nieruchomości ale tylko tego w Stanach Zjednoczonych. Zdecydowanie bardziej polecam pozycje na temat nieruchomości Sławka Muturi.

Przeczytaj całą opinię
2014-02-16
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/191589