Gotuj z dzieckiem

Wydanie
Sierra Madre, .
Liczba stron
30
Wymiary
12,0 × 17,0 cm
Oprawa
Kartonowa
ISBN
9788393690411
Język
polski
więcej detali

Kategorie

Opis książki

Gotuj z Dzieckiem to 30 kart ze wspaniałymi przepisami wybranymi specjalnie dla dzieci. Wciągnij swoje Dziecko w świat nowych smaków, intrygujących zapachów i kolorowych połączeń rozpoczynając kulinarną przygodę we własnym domu! Pyszne przepisy przygotowała Joanna Mentel, dziennikarka i psycholog, założycielka warsztatów kulinarnych Dzieciaki w Formie, od lat promująca zdrowy styl odżywiania i zarażająca dzieci entuzjazmem do gotowania. Gotuj z Dzieckiem to: rodzinna rozrywka: wspólne gotowanie i spożywanie posiłków to świetna zabawa i niezapomniane chwile spędzone razem zdrowe jedzenie: naucz dziecko zdrowych zwyczajów żywieniowych i daj mu możliwość poznawania nowych smaków rozwój zmysłów: gotowanie i eksperymentowanie w kuchni pomaga rozwinąć zmysły smaku, węchu i dotyku trening umiejętności: przepisy i rady pomogą dziecku rozwinąć wyobraźnię i cierpliwość oraz praktyczne umiejętności planowania pracy, pomiaru czasu i arytmetyki

Opinie czytelników

(brak)
Proszę , aby dodać opinię.
Twoja ocena
Tytuł opinii
Treść
Uwaga! Proszę wypełnić wymagane pola.

Kolorowe, smaczne, ciekawe, praktyczne i zdrowe!

Jestem fanką zdrowego żywienia. Do tej pory fajne przepisy do wpólnego gotowania z córką musiąłam ściągać z neta. Dostałam Gotuj z Dzieckiem od koleżanki i - rewealcja! Zdrowe przepisy, mega ciekawe dla Gabrysi, smaczne, łatwe, no i w końcu nie jest to książka która się wala na stole tylko karty, które możemy przyczepić do szafki czy blatu nad stołem, gdy gotujemy :)

Przeczytaj całą opinię
2016-05-10
źródło: http://www.empik.com/p1120759872,ksiazka-p

Smaczna książka:)

Juz na sam widok zdjęć człowiek staje się głodny. Ekstra, że jest w formie solidnych kart. Dziecko nie musi kartkować książki tylko samo wybiera sobie kartę z przepisem na jaki ma ochotę. Mega praktyczna forma szczególnie jak pociech w kuchni jest kilkoro! Składniki sa bardzo proste, nie zrujnujemy się na przyrządzenie wspólnych posiłków. są trzy kategorie: desey, przystawki i dania główne co daje duże pole manewru w kuchni. Mam całą półkę książek kucharskich jednak ta pozycja zajmuje pierwsze miejsce jak wchodzę z dziećmi do kuchni:)

Przeczytaj całą opinię
2016-05-04
źródło: http://www.empik.com/p1120759872,ksiazka-p

Pierwsza przygoda w kuchni

''Gotuj z dzieckiem'' nie jest typową książką kucharską. Składa się z 30 oddzielnych kart z pomysłami na przystawki, dania główne i desery. Taka forma jest nie tylko przyjazna dla dzieci, ale bardzo przydatna w kuchni, kiedy nie musimy szukać jednego przepisu wśród setek stron, ale mamy go oddzielnie na karcie. Każdy z przepisów posiada piękną ilustrację końcowego dania, a na odwrocie znajdziemy przygotowanie potrawy krok po kroku z pięknymi grafikami i poradami dla dzieci Fajny pomysł na rozbudzenie w dzieciach pasji do gotowania :)

Przeczytaj całą opinię
2016-04-28
źródło: http://www.empik.com/p1120759872,ksiazka-p