Połącz kropki. Paryż

Wydanie
Egmont, .
Liczba stron
64
Wymiary
21,0 × 29,5 cm
Cykl
Sztukoterapia
Oprawa
Twarda
ISBN
9788328123243
Język
polski
więcej detali

Kategorie

Opis książki

Witaj w Paryżu! Wodząc ołówkiem od kropki do kropki, poznasz wyjątkowe miasto. Znajdziesz w nim wszystko: bajkowe pałace i kosmiczne konstrukcje ze szkła i metalu. Poznasz historię najsłynniejszych zabytków i poczujesz niezwykły nastrój stolicy Francji. Paryż naprawdę działa na wyobraźnię. Dzięki tej książeczce dowiecie się, dlaczego tak wiele osób pokochało to piękne miasto i wciąż do niego wraca. Baw się, ucz precyzji i poznawaj ciekawostki o wspaniałych europejskich miastach. Koniec, kropka!

Opinie czytelników

(brak)
Proszę , aby dodać opinię.
Twoja ocena
Tytuł opinii
Treść
Uwaga! Proszę wypełnić wymagane pola.

Super zabawa, antystres, piękne zabytki - wszystko w jednym! Niepozorna na pierwszy rzut oka rzecz, a jednak ile z niej frajdy! Na rynku wydawniczym mamy mnóstwo pozycji relaksacyjnych, mających za cel zwalczyć stres, dostarczyć rozrywki - tym razem mamy do wypróbowania zwykłą, dziecinną rzecz: zabawę w łącznie kropek :) ... I okazuje się, że zabawa jest z tego przednia :) Łącząc od ponad dwustu do ponad trzystu ponumerowanych kropek dostajemy wierne, przez nas samych wykonane odwzorowania wizytówek Paryża - od Wieży Eiffle'a, przez Luwr, Łuk Triumfalny, Ogrody Tuileries, Notre-Dame, Operę Garnier po Pałac Inwalidów. Do tego mamy obok każdego miejsca na rysunek dawkę zdjęć i faktów o obiekcie, który zaraz wyłoni się na kartce spod naszych palców. Fajna sprawa :) Zajmuje czas, a przy tym, siłą rzeczy, wyłącza myślenie o całym bożym świecie ;)... Antystres zatem trafiony :) Polecam :) Bardzo przyjemna, dająca frajdę książeczka. Dziękuję Egmont Polska za udostępnienie egzemplarza do recenzji. Recenzja znajduje się także na moim blogu: http://cosnapolce.blogspot.com/2017/02/poacz-kropki-paryz-agata-toromanoff.html Zapraszam!

Przeczytaj całą opinię
2017-02-26
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4292266

Super zabawa, antystres, piękne zabytki - wszystko w jednym!

Niepozorna na pierwszy rzut oka rzecz, a jednak ile z niej frajdy! Na rynku wydawniczym mamy mnóstwo pozycji relaksacyjnych, mających za cel zwalczyć stres, dostarczyć rozrywki - tym razem mamy do wypróbowania zwykłą, dziecinną rzecz: zabawę w łącznie kropek :) ... I okazuje się, że zabawa jest z tego przednia :) Łącząc od ponad dwustu do ponad trzystu ponumerowanych kropek dostajemy wierne, przez nas samych wykonane odwzorowania wizytówek Paryża - od Wieży Eiffle'a, przez Luwr, Łuk Triumfalny, Ogrody Tuileries, Notre-Dame, Operę Garnier po Pałac Inwalidów. Do tego mamy obok każdego miejsca na rysunek dawkę zdjęć i faktów o obiekcie, który zaraz wyłoni się na kartce spod naszych palców. Fajna sprawa :) Zajmuje czas, a przy tym, siłą rzeczy, wyłącza myślenie o całym bożym świecie ;)... Antystres zatem trafiony :) Polecam :) Bardzo przyjemna, dająca frajdę książeczka. Dziękuję Egmont Polska za udostępnienie egzemplarza do recenzji. Recenzja znajduje się także na moim blogu: http://cosnapolce.blogspot.com/2017/02/poacz-kropki-paryz-agata-toromanoff.html Zapraszam!

Przeczytaj całą opinię
2017-02-26
źródło: http://www.empik.com/p1134211209,ksiazka-p