Szkoła żon

Wydanie
Filia, Poznań, .
Liczba stron
256
Wymiary
12,0 × 19,5 cm
Oprawa
Miękka ze skrzydełkami
ISBN
9788363622176
Waga
0,26 kg
Język
polski
więcej detali

Kategorie

Opis książki

Julia jest świeżo po rozwodzie. Bardzo świeżo. Dokładnie pięć godzin i dwadzieścia siedem minut. Właśnie opija w klubie z przyjaciółkami imprezę rozwodową, kiedy w loterii wizytówkowej wygrywa tajemnicze zaproszenie do luksusowego spa o nietuzinkowej nazwie… Lista rzeczy, które ma ze sobą zabrać do „Szkoły żon” ogranicza się do szczoteczki do zębów i jednej pary bielizny. Julia, która porzuciła wiarę w miłość i w ogóle we wszystko, nie ma już nic więcej do stracenia, decyduje się jechać. W niesamowitym luksusowym spa, ona i kilka innych, zwyczajnych kobiet, przeżywają przygodę życia. Zostają tam przez 3 tygodnie a po powrocie nic nie jest już takie samo… Już nigdy żaden facet ich nie zostawi.

Opinie czytelników

(3.36)
2133 ocen, w tym
257 opinii
5
63
4
108
3
51
2
25
1
10
Proszę , aby dodać opinię.
Twoja ocena
Tytuł opinii
Treść
Uwaga! Proszę wypełnić wymagane pola.

Zioła żon jeśli jest taka w rzeczywistości to ja mówię zdecydowanie przez duże TAK chce też w niej być. Bardzo wartościowa książka która powinna być w domu u każdej kobiety i która obowiązkowo powinna ja przeczytać. Uczy, dowartosciowuje, wspiera. Idealna dla rozwodki, wdowy, mężatki, panny. Dla kobiety po przejściach może być drogowskazem. Mnie osobiście urzekła historia Marty. Chociaż nie jest ona głównym wątkiem. Polecam wam kobietki z całego serducha.

Przeczytaj całą opinię
2017-04-01
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/156577

Szkoła Żon

Książka dla każdej z nas :))))) przyjemne i szybkie spędzenie czasu :) polecam

Przeczytaj całą opinię
2016-03-11
źródło: http://www.empik.com/p1067225920,ksiazka-p

O kobietach i dla kobiet . To tak w skrócie :) książka pokazuje kobiece związkowe i życiowe problemy na przykładzie kilku kobiet, które decydują się wyjechac do ekskluzywnego ośrodka pod nazwa "szkoła żon". Czy podbuduje tam swoją wartość i zrozumieją ze one w życiu Sa najważniejsze a nie tylko faceci , dzieci itd. Czy pobyt w tym cudownym miejscu z różnymi zajęciami (lekcjami) zmienić je i ich życie. Gorąco polecam przeczytać każdej kobietce i tej młodej i tej troszkę starszej. Bo każda z nas w każdym wieku ma prawo cieszyć się z życia, czuć się kochana i doceniana. Daje 10/10 za pomysł , świetnie ujęte słowa i genialnie pokazane przykłady problemów współczesnych kobiet. Ujelabym to tez w kilku słowach : jest to pełen humoru współczesny erotyk. Polecam.

Przeczytaj całą opinię
2017-03-30
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/156577

Lekka lektura do poduszki.

Lekka i przyjemna lektura na wieczór z kubkiem herbaty w ręku lub na plażę podczas urlopu. Może fabuła nie zapiera tchu w piersi ale przecież nie jest to kryminał. Kilka kobiet wyjeżdża na kurs dla żon. Panie w różnym wieku, inne temperamenty, każda ma inne marzenia i dążenia. Łączy je nauka samooakceptacji i zdrowego egoizmu.

Przeczytaj całą opinię
2016-03-03
źródło: http://www.empik.com/p1067225920,ksiazka-p

Na początku nie mogłam się pozbyć wrażenia, że skądś znam tę historię. Szkoła Żon przypomina mi "Przystań posłuszeństwa", która to książka swoją drogą nie jest najwyższych lotów. Później historia poszła w nieco inną stronę, ale mimo wszystko książka mnie nie zachwyciła. Jak sama autorka deklaruje, miał to być erotyk i jest nim na pewno. Ale w moim mniemaniu zbędny jest wątek "romantyczny" dwóch bohaterek. To czyni tę historię tanią. Przynajmniej dla mnie.

Przeczytaj całą opinię
2017-03-29
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/156577

Boski relaks w Szkole żon

"Szkoła żon" jako książka z serii z Tulipanem miała być w zamierzeniu erotykiem. Czy nim jest? Właściwie to bym tak tego nie określiła... Dla mnie to powieść obyczajowa (które przecież uwielbiam) ze zmysłowymi scenami erotycznymi, które są pięknie i subtelnie napisane, idealnie wkomponowane w fabułę. Nie jest ich za dużo, bo to obyczajówka; nie jest ich za mało, bo miał być erotyk. Ale najważniejszy jest fakt, że to książka z drugim dnem. To pierwsze dno zawiera sceny seksu, które wpasowały się w zamysł powieści, potrafią sprawić, że krew szybciej krąży w żyłach. Zaś drugie - idea o byciu piękną, robieniu czegoś DLA SIEBIE i pokazanie, że każda z nas mimo problemów powinna dążyć do wytyczonych sobie celów. Ile kobiet, tyle przeszkód w życiu, ale czy nie warto wiedzieć, że mamy swoją wartość? Że musimy cenić się same jeśli nikt inny tego nie robi? Czasami małymi kroczkami można poprawić sobie nastrój, choć życie wyciska z nas pot, łzy i cierpienie... Jeśli osoby w naszym otoczeniu nie do końca rozumieją nas i nasze potrzeby...Podsumowanie będzie krótkie - obyczajowo-erotyczna lektura, która przynosi odprężenie, zrozumienie dla problemów zróżnicowanej grupy czytelników, która wywołuje rumieńce i mimo, że autorka jest mistrzynią dobrych zakończeń, to nigdy nie wiadomo komu i jak ułoży życie, jak pokieruje jego losem, by było dobrze. Ja jestem mało obiektywna w przypadku powieści autorki, bo je wręcz pochłaniam, ale liczę że i Wam się spodoba. Warto sięgnąć i pozwolić myślom szybować... na Mazury!całość recenzji: http://czytelnicza-dusza.blogspot.com/2016/02/magdalena-witkiewicz-szkoa-zon.html

Przeczytaj całą opinię
2016-02-29
źródło: http://www.empik.com/p1067225920,ksiazka-p

Książkę kupiłam za 9,90 zł w Biedronce „w ciemno”, nic o niej nie wiedząc. I co zakupiłam za tak niewielką cenę? Trochę erotyzmu, trochę romantyzmu, trochę feminizmu. Wydaje się, że tematyka książki jest bardzo lekka, czyta się ją naprawdę przyjemnie i szybko. Jednak pod jej „lekkością” dostrzegamy trudny los kobiet rozgoryczonych miłością, codziennością, zdradami, brakiem miłości i szczęścia. Bohaterki książki to kobiety niepewne siebie, poniżane przez partnerów, pozbawione wiary w szczęśliwe jutro. Poznają się w ekskluzywnym pensjonacie „Luksusowa szkoła żon”. I tutaj zaczyna się ich całkowita przemiana – odmieniają całkowicie swój życie, zmieniają sposób patrzenia na świat, na mężczyzn, dostrzegają własne potrzeby, dostrzegają swoją wartość i atrakcyjność. To nie tylko zmiana fryzury, czy stylu ubierania, ale zmiana postrzegania siebie i swojej wartości. Polecam. Relaks gwarantowany :)

Przeczytaj całą opinię
2017-03-26
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/156577

Szkoła żon

Dobra pozycja książkowa dla każdej kobiety, która nie wie jak ugryźć życie, jak sama sobie może pomóc.

Przeczytaj całą opinię
2016-02-05
źródło: http://www.empik.com/p1067225920,ksiazka-p

Lekka, łatwa, przyjemna i ...z dużą dawką erotyki.

Przeczytaj całą opinię
2017-03-19
źródło: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/156577

Wspaniala ksiazka

Przyjemnie sie czyta, sporo zwrotow akcji. Opisuje typowe kobietki w roznym wieku i pokazuje, jak wiele mamy wspolnego! Szczerze polecam.

Przeczytaj całą opinię
2015-08-13
źródło: http://www.empik.com/p1067225920,ksiazka-p
z 26